Gdańsk: poniedziałek, 22 kwietnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Stokowiec chce zatrzymać Borysiuka

26 sierpnia 2018

Trener Piotr Stokowiec nie chce oddawać Ariela Borysiuka do Cracovii. Zastrzega jednak, że ostateczna decyzja należy do włodarza klubu.
Nie jestem zwolennikiem tego, żeby ktokolwiek z tej drużyny odchodził. Bardziej chciałbym, żebyśmy się wzmacniali wartościowymi zawodnikami. Nieplanowane odejście Pawła Stolarskiego już nam trochę pokrzyżowało plany w defensywnie. Nie chciałbym więcej ubytków.

Słyszałem o tym i być może Cracovia jest zainteresowana Arielem, ale moje stanowisko jest takie, że nie chcę ubytków. Co zdecyduje kierownictwo klubu, gdyby była taka oferta, to nie mogę się wypowiadać, bo nie ja układam budżet. Jeśli jednak chodzi o ocenę sportową, to jestem przeciwny, żeby ktokolwiek z tej drużyny odchodził
- powiedział po meczu z Pogonią Piotr Stokowiec.
(ssl / lechia.gda.pl) 26 sierpnia 2018, 20:18
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.113