Gdańsk: wtorek, 23 kwietnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Stokowiec: To były ciężko wywalczone punkty

1 września 2018

Opinie trenerów Lechii Gdańsk i Korony Kielce na pomeczowej konferencji.
Gino Lettieri: - Właściwie można krótko opisać ten mecz. Był on w naszym wykonaniu bardzo dobry. Niestety popełniliśmy błąd w sytuacji z rzutem karnym. To był nie była groźna sytuacja, faul był niepotrzebny. Do tej pory Lechia nie miała żadnej okazji. Jeszcze przed przerwą mieliśmy dwie świetne sytuacje, ale bramkarz Lechii je obronił. W drugiej połowie wyszliśmy bardziej ofensywnie, bo chcieliśmy zmienić wynik. Nie byliśmy jednak w stanie strzelić bramki, ciężko powiedzieć dlaczego. Pod koniec spotkania się otworzyliśmy i dostaliśmy po kontrze drugą bramkę. Patrząc na cały mecz, to była niepotrzebna przegrana. Dzisiaj trzeba pogratulować obu drużynom. Najpierw nam, bo całą rywalizację prezentowaliśmy się dobrze oraz Lechii, która zwyciężyła dwoma bramkami.

- Dlaczego uważam, że zagraliśmy dobrze? Ostatnio też mówiliśmy o statystykach. Dzisiaj mieliśmy 14 strzałów, to dużo więcej od przeciwnika. Padło pytanie dlaczego w środku pola nie wystawimy lepszej „dziesiątki”? Proszę nam pomóc znaleźć bogatego sponsora, dzięki któremu będzie nas stać na pozyskanie takiego zawodnika. Patrząc na Koronę Kielce trzeba też porównać budżety wszystkich klubów. Dysponując takim budżetem gramy bardzo dobrze.


Piotr Stokowiec: - Jestem bardzo szczęśliwy po tym spotkaniu. Trzeba się cieszyć, bo wygląda to pięknie. Nie jest sztuką wygrać z drużyną słabszą, a z równorzędną. A Korona dzisiaj była równorzędnym rywalem. Wynik cały czas był pod znakiem zapytania. To były ciężko wywalczone punkty. Gramy piłkę wyrachowaną i konsekwentną. Dobre realizowanie założeń taktycznych przyczyniły się do tego, że mamy trzy punkty. W naszej ekipie panują dobre relacje i atmosfera. Jutro na mecz rezerw wybiegnie kolejna jedenastka, tych którzy między innymi dochodzą do siebie po kontuzjach. To dla nas też bardzo ważny mecz, bo nie ma nic lepszego jak rywalizacja. Po przerwie reprezentacyjnej powinna być ona jeszcze większa.

źródlo: korona-kielce.pl
(raz / lechia.gda.pl) 1 września 2018, 08:46
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.067