Gdańsk: środa, 17 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Lipski: Na pewno stać mnie na więcej

4 września 2018

Patryk Lipski w obecnym sezonie należy do podstawowych zawodników Lechii Gdańsk. Wystąpił w każdym spotkaniu od pierwszej minuty i ma duży wpływ na zdobycz punktową zespołu trenera Stokowca.
Pomocnik Biało-Zielonych podsumował mecz z Koroną oraz początek sezonu.

- Taki był plan, żeby bronić całą drużyną. Wiedzieliśmy, że to przysporzy Koronie kłopotów w konstruowaniu akcji i czyhaliśmy na kontrataki. Po jednej z takich akcji sędzia podyktował rzut karny i strzeliliśmy gola. W drugiej połowie też po świetnie rozegranej kontrze zdobyliśmy bramkę. Ten mecz, mimo że to Korona miała już do końca piłkę, kontrolowaliśmy i umiejętnie broniliśmy korzystnego rezultatu.

- Po siedmiu meczach mamy pięć wygranych i dwa remisy. U siebie też nam idzie zdecydowanie lepiej, porównując to do poprzedniego sezonu. Mamy teraz chwilę, aby się tym pocieszyć, bo jest przerwa na kadrę. Później znowu wracamy do ciężkiej pracy, ponieważ czekają nas trudne mecze. W Ekstraklasie nie ma lekkich spotkań, co pokazał mecz z Koroną. Z każdym przeciwnikiem będzie ciężko. Na ten moment jest dobrze, ale nie ma co się zachwycać, bo jeszcze trzydzieści kolejek przed nami.


Lipski w 74. minucie rywalizacji z Koroną świetnym przyjęciem piłki minął obrońcę i znalazł się w dogodnej sytuacji do zdobycia bramki, ale golkiper rywali stanął na wysokości zadania. - W drugiej połowie ten zwód rzeczywiście był bardzo fajny, ale szkoda, że nie udało się strzelić gola. Na pewno stać mnie na więcej i oczekuję od siebie, by takie sytuacje wykorzystywać.
(raz / lechia.pl) 4 września 2018, 21:22
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.132