Gdańsk: poniedziałek, 22 kwietnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Mateusz Sopoćko zagrał od pierwszej minuty

5 września 2018

W meczu z Koroną Kielce po raz pierwszy od początku meczu ekstraklasy wystąpił Mateusz Sopoćko. Dla wychowanka Lechii Gdańsk był to dopiero drugi występ na najwyższym szczeblu rozgrywek.
Sopoćko zastąpił podstawowego dotychczas pomocnika Biało-Zielonych Jarosława Kubickiego.
- Było lekkie zaskoczenie. Byłem przyzwyczajony już że siedzę na ławce, i ewentualnie wejdę jako zmiennik. A tu niespodzianka, że od pierwszej minuty.
- Mecz był bardzo ciężki, musieliśmy dużo biegać. Myślę, że podołałem i jestem zadowolony ze swojego występu. Zawsze jednak można dać więcej i tego od siebie wymagam. Cały czas pozostajemy niepokonani, co bardzo cieszy. To nie idzie przez nic, to efekt ciężkiej codziennej pracy i realizacji zadań trenera.
- mówił po meczu 19-letni Sopoćko.

Występ kolegi z boiska ocenił także Patryk Lipski:
- Zastąpił Jarosława Kubickiego i myślę, że zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Widać, że ma potencjał. Ciężką pracą może dużo osiągnąć, bo technikę użytkową, jak i wizję gry ma na bardzo wysokim poziomie
(raz / lechia.gda.pl) 5 września 2018, 08:27
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.026