Gdańsk: środa, 20 marca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Piotr Stokowiec trenerem sierpnia w ekstraklasie!

13 września 2018

Trener Lechii Gdańsk głosami trenerów klubów LOTTO Ekstraklasy został wybrany najlepszym trenerem sierpnia.
Piotr Stokowiec został wybrany najlepszym trenerem sierpnia. Plebiscyt na Trenera Miesiąca organizuje Ekstraklasa SA z Przeglądem Sportowym, Faktem, portalem Onet.pl, platformą NC+ i marką SEGA.

Na najlepszego trenera danego miesiąca głosują trenerzy wszystkich klubów LOTTO Ekstraklasy. Piotr Stokowiec dostał 10 głosów na 15 możliwych. Nagroda to efekt pięciu sierpniowych kolejek ekstraklasy, w których podopieczni trenera Stokowca wygrali cztery mecze i zremisowali jeden.


- To nagroda dla całego zespołu i całej Lechii Gdańsk. To efekt naszej ciężkiej pracy, którą wykonaliśmy w ostatnich miesiącach. Ta przemiana, którą przeszliśmy, to zasługa wszystkich w klubie - skomentował nagrodę Trenera Miesiąca Piotr Stokowiec.
(raz / lechia.pl) 13 września 2018, 21:43
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.083