Gdańsk: środa, 24 kwietnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Stokowiec: Chcemy wywieźć trzy punkty z Krakowa

14 września 2018

Trener Lechii Piotr Stokowiec na konferencji przed meczem z Wisłą odniósł się także do nieprofesjonalnego zachowania piłkarzy Biało-Zielonych.
- Dużo czasu poświęciliśmy na to, aby odbudować zespół. Chodziło nam także o wyeliminowanie nieprofesjonalnych zachowań. Jako trener nie ma mojej zgody na to, aby w sposób nieprofesjonalny się zachowywać. Sytuacja ta nie sprzyja wizerunkowi, drużyny klubu, czy całemu środowiska piłkarskiemu. Tu jest cała grupa zawodników, którzy wiedzą po co trenują i są głodni gry. Takie zachowanie nieprofesjonalne, nie ma na to przyzwolenia. Nie sprzyjają rozwojowi młodych zawodników. Wobec tych osób wyciągnięte zostały wewnętrznie konsekwencje.

- Skupiliśmy się na pracy motorycznej i mentalnej. Popracowaliśmy także mocno fizycznie. W drugiej części tego mikro cyklu ćwiczyliśmy także aspekty techniczno-taktyczne. Każdy sparing jest ważny, każdy trening jest ważny i każda gra jest ważna. Gra kontrolna jest po to, aby ocenić, w jakim miejscu są zawodnicy, co pozwala odpowiednio dobrać skład. Zebraliśmy bardzo dobry materiał do analizy. Zrobiliśmy także badania, by właściwie dobrać obciążenia. Jestem zadowolony, bo lepiej mieć rzeczywistą ocenę niż zamazany obraz. Wiemy, w jakim stanie są niektórzy zawodnicy, biorąc także pod uwagę, że nie grali w całym wymiarze czasowym.

- Prze dnami trudny przeciwnik. Będzie to interesujące spotkanie. Wisła gra dobry futbol. Bardzo interesujący, w bardzo efektywny sposób budują akcje. Jest to dodatkowy dla nas bodziec, aby się odpowiednio przygotować.

- Wiem, że wielu kibiców wybiera się na to spotkanie. Dla takich meczów warto trenować i na takie mecze się czeka. Nie chcemy zawieźć widzów oraz kibiców. Chcemy stworzyć interesujące widowisko. Chcemy wywieźć trzy punkty z Krakowa.
(raz / lechia.gda.pl) 14 września 2018, 16:07
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.060