Gdańsk: środa, 24 kwietnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Egy Maulana Vikri: dziękuje kibicom Lechii za wsparcie

14 września 2018

Gra w Lechii to dla mnie wielka szansa i dziękuje kibicom Lechii za wsparcie - powiedział pomocnik Lechii Gdańsk Egy Maulana Vikri.
Cieszysz się, że mogłeś pokazać się szerszej publiczności w Gdańsku? Karpaty to był bardzo wymagający rywal, jak odczucia po spotkaniu?

- W początkowej fazie meczu byłem lekko zdenerwowany, to normalne, bo to pierwszy mecz tu, podczas którego reprezentowałem pierwszy zespół. Mam nadzieję, że będę się dalej rozwijał i zyskam więcej pewności siebie.

Odkąd dołączyłeś do Lechii stawiasz kolejne kroki, ciężko pracując na swoją szansę? Co o tym myślisz?

- Dużo rozmawiam na ten temat z trenerem. Przekazał mi, że muszę być cierpliwy i przyzwyczaić się najpierw do nowego środowiska. Muszę poznać lepiej sposób życia w Polsce oraz zrozumieć sposób gry w polskiej lidze. Ponadto przyzwyczajam się do panującego tu klimatu. To wszystko zajmk cierpliwy i ciężko pracuje, co na pewno zaprocentuje w przyszłości.

Dobrą postawą w drugim zespole dajesz trenerowi Stokowcowi argumenty, że może na Ciebie liczyć. Jakie są Twoje dalsze plany? Co chciałbyś osiągnąć?

- Grając w drużynie Lechii U-23 trener przygotowuje mnie piłkarsko do gry w rozgrywkach Ekstraklasy. Nabywam tam cennego doświadczenia, a dobrymi występami przybliżam się do gry w pierwszym zespole. Muszę wciąż się rozwijać, ciężko trenować, dawać z siebie wszystko podczas treningów i cieszyć się z kolejnych szans. Z biegiem czasu będę stawał się coraz lepszy. Zdaję sobie sprawę, że wciąż muszę się uczyć gry w Ekstraklasie i ciężko trenować, aby otrzymać szansę gry.
(raz / lechia.pl) 14 września 2018, 18:29
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.017