Gdańsk: poniedziałek, 27 maja 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Mladenović: W Standardzie w ogóle ze mną nie rozmawiał

15 września 2018

Serb Filip Mladenović na łamach "Przeglądu Sportowego" opowiada o trenerze Legii Warszawa Ricardo Sa Pinto, którego dwa razy spotkał podczas swojej kariery.
[fragmenty]

- W Standardzie w ogóle ze mną nie rozmawiał. Nie usłyszałem od niego ani słowa wytłumaczenia, dlaczego nagle przestałem być brany pod uwagę przy ustalaniu składu. To było przykre. Zresztą ten człowiek, prowadząc Crvenę Zvezdę, też nic nie osiągnął. Nie doprowadził nas do mistrzostwa kraju, graliśmy poniżej oczekiwań. Po trzech miesiącach już go nie było w klubie – opowiada Serb.

- Piłka nożna kojarzy mi się dziś z ciągłą zmianą. Z niepewnością – mówi obrońca Lechii. Do takiego wniosku mogły doprowadzić go wydarzenia, które miały miejsce po odejściu z Belgradu. Pojechał do Evian, podpisał kontrakt, zadowolony wrócił do hotelu. Niedługo później okazało się jednak, że zmienił się prezydent klubu i papier jest nieważny. Wtedy do gry wkroczyła Lechia. Na początku 2014 roku Mladenović był w Trójmieście, ale tym razem okazało się, że jego agent i prezes Lechii ostatecznie nie doszli do porozumienia. O tym, jak szybko można stracić mocną pozycję w klubie, przekonał się jeszcze w sezonie 2016/2017, gdy trafił do niemieckiego 1. FC Köln. Przez pół roku radził sobie dobrze, a trener Peter Stöger mówił w wywiadach, że Mladenović to jego kluczowy zawodnik. Minęło kilka miesięcy i szkoleniowiec zmienił retorykę. Stwierdził, że Serb zupełnie nie pasuje do filozofii klubu.

Cały artykuł
(raz / Przegląd Sportowy) 15 września 2018, 11:57
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.012