Gdańsk: poniedziałek, 27 maja 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Stokowiec: Być może trochę przeholowaliśmy

16 września 2018

- Niezależnie od planu taktycznego, nie można tak łatwo tracić bramek - mówi po mecz z Wisłą trener Lechii Gdańsk Piotr Stokowiec.
- Gratuluje Wiśle zdobycia trzech punktów. Myślę, że mecz był bardzo interesujący i nie zawiedliśmy z Wisłą licznie przybyłych kibiców. Na pewno to dla nas bolesna porażka, ale daleki jestem do tego, by wstydzić się za swoją drużynę czy czegokolwiek żałować. Na pewno przeanalizujemy to spotkanie, bo zbyt łatwo traciliśmy bramki i dziś zagraliśmy znacznie lepiej w ofensywie niż w defensywie. Zagraliśmy trochę poniżej swojego poziomu, jeśli chodzi o całą defensywę. Taka jest piłka. Może powiem przewrotnie, ale wbrew pozorom nie byliśmy aż tak daleko, żeby to spotkanie wygrać. Może to dziwić biorąc pod uwagę wynik, ale patrzę pozytywnie w przyszłość. Za chwilę znowu zagramy z Wisłą, nie gaście świateł, zaraz wracamy i postaramy się stworzyć równie ciekawe widowisko z happy endem dla nas. Myślę, że zagraliśmy dziś niezły mecz, ale może jak obejrzę powtórki, to będę potrafił znaleźć racjonalną odpowiedź.

Przyjechaliśmy do Krakowa z chęcią wygrania, ale jeśli nie podejmiesz ryzyka, narażając się na porażkę, to nie wygrasz. Trzeba czasem zaryzykować, być może trochę przeholowaliśmy i ja zacznę rachunek sumienia od siebie. Niezależnie od planu taktycznego, nie można tak łatwo tracić bramek. To jest już za nami. Powiedziałem zawodnikom, że nie mam do nich pretensji, bo walczyli, stworzyli świetne widowisko. Chcę, żebyśmy tak grali dalej, ale ustrzegli się błędów. Przez te siedem kolejek nie zrobiliśmy takich błędów w defensywie jak dziś. Może lepiej wyczerpać limit w jednym meczu, niż przegrywać po 0:1. Wyciągniemy wnioski i daleki jestem od rozdzierania szat. Już się nie mogę doczekać kolejnego meczu z Wisłą.
(raz / lechia.pl) 16 września 2018, 11:09
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.067