Gdańsk: poniedziałek, 27 maja 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

M. Nalepa: powinniśmy mniej goli stracić

17 września 2018

Michał Nalepa kilak sezonów temu był zawodnikiem Wisły Kraków. Nie najlepiej będzie wspominał ostatni występ przy Reymonta.
- Chcieliśmy wyjść wysoko na Wisłę, to było widać. Graliśmy otarty futbol. Myślę, że niektórych błędów mogliśmy się ustrzec. Fragmentami nasza gra wyglądała nieźle, bo odbieraliśmy piłkę wysoko i mieliśmy swoje sytuacje. Mogliśmy więcej bramek strzelić, ale przede wszystkim powinniśmy mniej goli stracić i to jest największy problem tego meczu. Pięć goli to zdecydowanie za dużo - mówi Nalepa.

- Musimy wszystko przeanalizować. Było trochę błędów, ale będziemy mieli dobry materiał do analizy. Chcemy z tego meczu wyciągnąć naukę na przyszłość. Dzięki tej przegranej wyciągniemy wnioski, które zaowocują długofalowo. Mieliśmy fajną serię bez porażki w siedmiu meczach, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by teraz rozpocząć nową serię. Będziemy o to walczyli - zapewnia Michał Nalepa.
(raz / lechia.pl) 17 września 2018, 17:11
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.031