Gdańsk: poniedziałek, 24 czerwca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Stokowiec: nie ma tu moich prywatnych odczuć

20 września 2018

W sobotę o godz. 18 Lechia zmierzy się z Zagłębiem Lubin, czyli byłym klubem Piotra Stokowca.
- Cieszę się, że pojawiają się nowe wyzwania i mam zapał do tego. Zawodnicy dostarczają nowych bodźców. Profesjonalnie podchodzą do swoich obowiązków i do tego, by stać się coraz lepszymi. To oni sprawiają, że trener też się rozwija. Również przy pomocy kibiców można stworzyć fajne widowiska - powiedział przed meczem z Zagłębiem Lubin Piotr Stokowiec, trener Lechii Gdańsk.

- Trudno jest o doskonałość w piłce nożnej. Zawsze można zagrać lepiej. Różnorodność to coś, co nas cechuje i chcielibyśmy dalej nad tym pracować. Ostatni mecz pokazał, że trzeba zachować pokorę i dużo pracy przed nami. Jesteśmy na pewnym etapie i nie można zachłystywać się niczym. Chcemy odpowiednio zareagować.

- Pochłonięty zadaniami, które mamy tu w Lechii naprawdę nie myślę w kategoriach byłego trenera Zagłębia. Dla nas każdy mecz jest szczególny i nie ma tu moich prywatnych odczuć. Niedobrze by było, gdyby zawodnicy czuli dodatkową presję. To dla mnie tak samo ważny mecz jak z Legią czy Zagłębiem Sosnowiec. Gramy o trzy punkty i każdy mecz chcemy wygrać. Nowe zadania, dużo pracy - na tym się skupiam. Jesteśmy na pewnym etapie budowania drużyny i moja długofalowa praca pokazuje, że dobrze się w tym odnajduję. Jestem mocno skupiony na pracy i traktujemy ten mecz jak każdy inny.
(raz / lechia.pl) 20 września 2018, 19:10
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022