Gdańsk: poniedziałek, 24 czerwca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Rafał Wolski wraca do gry. Będzie w "18" na Zagłębie

20 września 2018

W meczu z Zagłębiem pierwszy raz w tym sezonie w "osiemnastce" znajdzie się Rafał Wolski, który wraca po kontuzji i jest gotowy do gry.
- Dochodzą nowi zawodnicy, tak jak Rafał Wolski, który znajdzie się w „osiemnastce” meczowej. Wielu po przerwie w graniu dostało dawkę meczów większą niż w poprzednim sezonie. Ten czas będzie działał na naszą korzyść. Wiadomo, że sezon jest długi i są różne fazy sezonu. Pierwszy raz jesteśmy w takiej sytuacji, że musimy zareagować po przegranej, ale pracowaliśmy nad tym, by podnieść się po niej. Z każdym meczem coraz lepiej wygląda Artur Sobiech, w szerokiej kadrze pojawi się Rafał Wolski, za chwilę wróci Sławek Peszko, także myślimy cały czas o rozwoju i chcemy przyciągnąć kibiców na stadion - mówi trener Piotr Stokowiec.
(raz / lechia.gda.pl) 20 września 2018, 21:14
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013