Gdańsk: poniedziałek, 27 maja 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

R. Wolski: Forma fizyczna z każdym dniem rosła

21 września 2018

Rafał Wolski pierwszy raz po kontuzji znajdzie się w meczowej "osiemnastce" na spotkanie z Zagłębiem Lubin
- Od trenera zależy, ile będę dostawał minut. Na pewno rywalizacja jest spora, tego jestem świadom. Cieszę się, że mogę być w „osiemnastce” i jest duża szansa, że dostanę kilka minut. A jak długo będę wracał do optymalnej formy, to czas pokaże - mówi przed meczem z Zagłębiem Lubin Rafał Wolski.

- Forma fizyczna z każdym dniem rosła. Zaufałem trenerom, by jak najlepiej przygotowali mnie do sezonu. Ciężko trenuję, by wrócić do pierwszego składu. Wszystko małymi krokami. W sobotę będzie pierwszy krok, by zacząć grać regularnie. Skład się pozmieniał, ustawienie się zmieniło. Mamy dużo młodych chłopaków, więc na pewno wierzę w to, że odnajdę się w zespole.

- Na pewno będą zmiany, bo okres między jednym spotkaniem a drugim jest krótki. Teraz przygotowujemy się do Zagłębia, a co się stanie po tym meczu, to zobaczymy. Chcę wrócić na boisko zdrowy i dawać drużynie jakość. To jest ból głowy trenera. Każdy musi być gotowy w stu procentach, żeby wchodząc trzymać jakość zespołu.

- Nie bałem się, że coś może mi się stać. Często się mnie pyta czy mam jakieś blokady czy obawy, ale niczego takiego nie było. Trening to jedno, a mecz to drugie. Pewność siebie czy ustawienie, tego nie ma od razu, tylko trzeba kilku spotkań, żeby wrócić do tej optymalnej formy. Jestem świadom tego, że muszę ciężko pracować.

- W Wiśle Kraków graliśmy na dwóch środkowych pomocników, więc tego biegania było jeszcze więcej. Spokojnie mogłem tak występować. To, że grałem jako „ósemka”, nie przeszkadzało mi strzelać i asystować. Ja jestem gotowy, by ciężko pracować i pomagać drużynie zarówno w defensywie, jak i ofensywie. Mam nadzieję, że gdy trener da mi szansę, to ją wykorzystam.
(raz / lechia.pl) 21 września 2018, 15:38
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.038