Gdańsk: poniedziałek, 27 maja 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Zlatan Alomerović zastąpi Kuciaka w bramce Lechii

24 września 2018

Zlatan Alomerović w najbliższym meczu pucharowym z Wisłą Kraków zagra swój pierwszy oficjalny mecz w Biało-Zielonych.
- Muszę być gotowy na swój moment - mówi.
Alomerović o tym, że wystąpi w meczu Pucharu Polski z Wisłą (25 września o godz. 20.30 w Krakowie) dowiedział się blisko dwa tygodnie wcześniej. - Miałem cel, by trenować i czekać na 25 września. Wisła to dobry zespół, mam z nią dobre wspomnienia z zeszłego sezonu i mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze.

27-latek trafił do Lechii przed tym sezonem, ale rozpoczął go jako drugi bramkarz. We wszystkich dotychczasowych meczach ligowych numerem jeden był Dusan Kuciak.

- Muszę być gotowy na swój moment. Oczywiście, że są ciężkie momenty, ale szybko mijają, a ja myślę długofalowo. Jeśli trener powie, że mam grać, to zagram. Muszę być gotowy. Będąc drugim bramkarzem, nigdy nie wiesz kiedy będziesz potrzebny - podkreśla.

Alomerović zagrał za to pełne 90 minut w ostatnim meczu towarzyskim z Karpatami Lwów.

- Zdziwiłem się, że aż tak dużo osób przyszło na mecz sparingowy. To było fajne uczucie zagrać na najpiękniejszym stadionie w Polsce. Nic dziwnego, że odbędzie się tu finał Ligi Europy. Chciałbym zagrać na nim oczywiście w LOTTO Ekstraklasie.

Oprócz Dusana Kuciaka, w kadrze Lechii znajduje się również 17-letni Maciej Woźniak.

- Maciej jest młody i wykonuje bardzo dobrą pracę. Myślę, że może się od nas dużo nauczyć. Często podpytuje nas i obserwuje nasze zagrania. Zresztą trener nam zawsze powtarza, żeby obserwować innych bramkarzy, np. W Champions League czy innych ligach. Ja, Maciek czy Dusan nie umiemy jeszcze wszystkiego, możemy się jeszcze dużo nauczyć. Uczymy się też dużo od siebie nawzajem.
(raz / lechia.pl) 24 września 2018, 17:16
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.014