Gdańsk: poniedziałek, 27 maja 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Ł. Smolarow: Nominalni zmiennicy podołali

26 września 2018

Lechia wygrała z Wisłą Kraków w rzutach karnych, awansując do 1/16 Pucharu Polski. Mecz skomentował Łukasz Smolarow, asystent Piotra Stokowca.
Łukasz Smolarow: - To było inne spotkanie niż to sprzed tygodnia. Czas między tymi spotkaniami wykorzystaliśmy na korektę taktyczną i dziś było ją widać. Mimo to, widowisko na tym nie ucierpiało, bo obejrzeliśmy dobry mecz. My cały czas zbieramy informacje o naszych zawodnikach. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Ci nominalni zmiennicy podołali i zaprezentowali się bardzo dobrze. W szatni panowała duża radość i jesteśmy bardzo zadowoleni po tym meczu. Kilku zawodników, którzy w pewnym sensie byli w cieniu, dziś zagrali bardzo dobrze. Tak samo nasi młodzieżowcy, którzy byli na boisku, podołali i zaprezentowali się z dobrej strony.
(raz / lechia.pl) 26 września 2018, 10:41
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011