Gdańsk: niedziela, 26 maja 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Stokowiec: Przegraliśmy mecz, który powinniśmy wygrać

29 września 2018

- Przegraliśmy dziś mecz, który tak naprawdę powinniśmy wygrać. Stworzyliśmy mnóstwo sytuacji, a jednak wracamy do Gdańska bez goli i bez punktów - powiedział po przegranym 0-1 meczu z Wisłą w Płocku trener Lechii Gdańsk Piotr Stokowiec.
Trener odniósł się do niewykorzystanego rzutu karnego przez Flavio Paixao - Takie sytuacje się zdarzają, gdy nie strzela się rzutów karnych. Flavio wielokrotnie nam pomógł, z "jedenastki" trafił chociażby w meczu Pucharu Polski z Wisłą Kraków. Dziś piłka była jak zaklęta. Nie chciała wpaść do siatki.

- Wracamy do domu z zerowym dorobkiem. Świat się nie kończy na przegranej w Płocku. W niedawnym czasie doszło do nas 14-15 zawodników. Drużyna jeszcze nie jest zgrana, piłkarze nie są na tym samym poziomie, jeśli chodzi o przygotowanie fizyczne. Czasem porażka może być lekarstwem, jeśli zła passa nie trwa za długo.
(raz / Interia) 29 września 2018, 09:12
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.041