Gdańsk: poniedziałek, 27 maja 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

M. Nalepa: W Gdańsku prezentujemy się bardzo dobrze

30 września 2018

Michał Nalepa był blisko zdobycia bramki dla Lechii w spotkaniu przeciwko Wiśle, ale trafił w słupek.
- Trochę żałuję tej sytuacji, bo mogłem zachować się lepiej. Ten mecz jest jednak już za nami, musimy się z tym pogodzić i iść dalej. Przed nami mecz z Zagłębiem Sosnowiec. W Gdańsku prezentujemy się bardzo dobrze, a innym drużynom gra się trudno. Mamy cały tydzień, by dobrze przygotować się do tego spotkania.

- Po takim meczu jest smutek i złość. Szkoda tego spotkania. Graliśmy lepiej niż w niektórych meczach, w których wygraliśmy. Paradoksalnie czasami lepiej zagrać gorzej, a wygrać. Na pewno jest niedosyt, bo wydaje mi się, że byliśmy drużyną przeważającą, która grała lepszy futbol, ale taka jest piłka.

- Mieliśmy kilka fajnych dogodnych sytuacji. Myślę, że graliśmy fajną piłkę, nasza gra wyglądała nieźle. Wszystkich interesują jednak trzy punkty, których nie zdobyliśmy. Mamy dużo dobrego materiału do pomeczowej analizy, która czeka nas w tygodniu.
(raz / lechia.pl) 30 września 2018, 07:37
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.072