Gdańsk: niedziela, 26 maja 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Stokowiec: widać dobrą grę i składne akcje

7 października 2018

Trener Lechii Piotr Stokowiec cieszył się, że jego drużyna odpowiedziała pozytywnie po porażce w Płocku i meczem z Zagłębiem odpowiedziała sportowo na sprzed tygodnia.
- Ten mecz był kwintesencją tego, co ostatnio się działo z naciskiem na to, że wyciągnęliśmy wnioski z tych ostatnich meczów. Było dziś widać dobrą grę i składne akcje, grę ofensywną i naszą odpowiedź sportową. Cieszę się, że odpowiedzieliśmy na ten meczu w Płocku, który nie ułożył się po naszej myśli. W tych ostatnich meczach byliśmy chwaleni za grę, ale brakowało skuteczności.

- Czeka nas jeszcze wiele pracy i w najbliższym okresie będziemy kładli nacisk na defensywę, na odbudowanie tego. I mamy kolejnych zawodników do wprowadzenia. Cieszę się z tego, że zamknęliśmy okres od tamtej przerwy na kadrę do kolejnej na pozycji lidera. Pokazaliśmy, że nie musimy się wstydzić. Spokojnie czekamy, jak ta kolejka się skończy. Cieszę się niezmiernie z trzech punktów i gratulacje dla zawodników, którzy pokazali się dziś z bardzo dobrej strony.

- Jeszcze trochę musi upłynąć wody, byśmy byli drużyną, która jest jeszcze pewniejsza siebie. Tym razem wygraliśmy, ale nic się nie dzieje w krótkim czasie, a to co buduje się dłużej, na dłużej też pozostanie. Ze strony Zagłębia niebezpieczna była gra z kontry. Do tego, by czuć się pewnie i nie tracić bramek powoli dojdziemy. Nie wpadam w euforię po zwycięstwach i nie panikuję po porażkach. Sezon to sinusoida i trzeba pilnować głębszych rzeczy, które tworzą wynik.
(raz / lechia.gda.pl) 7 października 2018, 08:11
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.007