Gdańsk: niedziela, 26 maja 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Smółka: Ten mecz jest w naszej głowie od początku

15 października 2018

Trener Arki Zbigniew Smółką jak powiedział dla oficjalnej strony gdyńskiego klubu już myśli o zbliżających się derbach z Lechią.
- Ten mecz mam w głowie od momentu, gdy podpisałem kontrakt z Arką. Wiem jakie to jest ważne dla naszych kibiców - wyznał Zbigniew Smółka dla oficjalnego serwisu klubu z Gdyni.

- Nie ukrywajmy, to jest najważniejsze spotkanie w tej rundzie. Jest to nadzwyczajne spotkanie i czuć to też już w głowach piłkarzy. - Ciężko pracujemy, aby przygotować się do tego spotkania i żeby było to spotkanie z wyczyszczonymi głowami, koncentracją i odpowiednim podejściem mentalnym. To będzie bardzo istotne.

- Lechia jest na fali, u siebie stworzyła twierdzę, którą my za wszelką cenę będziemy chcieli zdobyć. Mamy szeroką kadrę. Widać, że ciężko pracują zmiennicy i na formę tych, którzy grają więcej także pracują ci, którzy ich naciskają, motywują do codziennej pracy. Nikt nie jest obrażony, nie ma fochów. To jest ważne, że to jest drużyna.
(raz / lechia.gda.pl) 15 października 2018, 21:25
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.012