Gdańsk: czwartek, 23 maja 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Stokowiec: Spotkają się drużyny, które sięgnęły dna

17 października 2018

- Przygotowani jesteśmy na twardą walkę, bo tak gra Piast. Jesteśmy na to gotowi - mówi przed meczem z Piastem Gliwice trener Lechii Piotr Stokowiec.
- Dawno się nie zdarzyło, że siedmiu zawodników wyjechało na różne kadry młodzieżowe. Poświęciliśmy ten czas ma budowanie motoryki, sprawdziliśmy się w grze towarzyskiej z KP Starogard i wykorzystaliśmy to, by dać zawodnikom pograć. Ten tydzień poświęciliśmy wyłącznie meczowi z Piastem Gliwice. Czeka nas trudny, twardy pojedynek. Spotykają się dwie drużyny, które dotknęły przysłowiowego dna w zeszłym sezonie i to podziałało na obie drużyny na tyle motywująco, że są od początku sezonu w czubie. Zapowiada się ciekawe widowisko. Przygotowani jesteśmy na twardą walkę, bo tak gra Piast. Jesteśmy na to gotowi - podkreśla szkoleniowiec Biało-Zielonych.

- Musimy przywyknąć do tego, że chcemy wychodzić poza strefę komfortu. Jeśli chcemy się rozwijać i bić się o najwyższe cele, to musimy ryzykować i podnosić próg wytrzymałości. Jestem na tyle merytorycznie przygotowany, że wiem co robię i nie przekraczamy żadnej granicy. Jeśli chcemy iść do przodu, to nie możemy zadowalać się tym co mamy. Mecze pokazują, że idziemy cały czas do przodu. Oczywiście mogą być chwilowe wahania.
(raz / lechia.pl) 17 października 2018, 17:59
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.074