Gdańsk: sobota, 31 października 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Stokowiec vs. Peszko! Kto ma rację?

18 października 2018

Trener Stokowiec na na konferencji odniósł się do sprawy Sławomira Peszki, odsuniętego od pierwszej drużyny. - Nie mogę tolerować pewnych zachowań i postaw. Tak mój zespół nigdy nie funkcjonował i nie będzie funkcjonować.
- Powodem takiej decyzji było jego kolejne złe zachowanie na jednym z treningów. Nie wiem, co się dalej wydarzy, bo moją rolą nie jest rozwiązywanie kontraktów i załatwianie spraw formalnych. Sprawa została zgłoszona do zarządu klubu. Dla mnie ważne jest, aby drużyna działała na określonych zasadach i aby piłkarze rozumieli te reguły. Nie mogę tolerować pewnych zachowań i postaw. Tak mój zespół nigdy nie funkcjonował i nie będzie funkcjonować.

Stokowiec zdradził, że na początku pracy w Lechii, czyli w marcu, postawiono przed nim nie tylko cele drużynowe, jakim było utrzymanie zespołu w Ekstraklasie, ale także indywidualne zadania.

- Chodziło głównie o wyjazd Sławka na mistrzostwa świata. Peszko dostał od nas kredyt zaufania, postawiliśmy na niego i cieszyłem się, że zagrał w Rosji. Trudna sytuacja miała miejsce w meczu z Jagiellonią, w którym za niesportowe zachowanie został zdyskwalifikowany. Także wtedy dostał, i od zespołu i ode mnie, kredyt zaufania. Podaliśmy mu rękę i miałem prawo oczekiwać, że w zamian w zawodniku dokona się pewna zmiana, ale ostatnie wydarzenia pokazują, że w kierunku tej dobrej zmiany niekoniecznie idzie. Nad czym ubolewam.

Czytaj całość
(raz / Interia) 18 października 2018, 16:45
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.026