Gdańsk: poniedziałek, 20 maja 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Vanja Milinković-Savić z czerwoną kartką (wideo)

20 października 2018

Były bramkarz Lechii Vanja Milinković-Savić występuje we włoskim SPAL. W sobotnim meczu z Romą otrzymał czerwoną kartkę za dwie żółte.
SPAL sensacyjnie wygrało w sobotę z Romą na jej stadionie. Duża w tym zasługa byłego piłkarza Lechii Vanji Milinkovicia-Savicia. Bramkarz jednak znany jest z łapania żółtych kartoników, tak było podczas jego gry w Lechii. W sobotnim występie otrzymał dwie żółte i musiał opuścić boisko.

Oto całe zdarzenie opisuje serwis tvp.sport.pl Na kwadrans przed końcem kilka cennych sekund postanowił "ukraść" Vanja Milinković-Savić. Za grę na czas został ukarany żółtą kartką. Wówczas na murawie pojawiła się drugą piłka. Zdenerwowany bramkarz chwycił futbolówkę i ze złością wyrzucił ją za końcową linię, za co arbiter... pokazał mu drugi żółty kartonik.

Skrót meczu Roma - Spal

Dla Vanji był to pierwszy występ w obecnym sezonie.
(raz / lechia.gda.pl) 20 października 2018, 21:34
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.048