Gdańsk: poniedziałek, 20 maja 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

L. Haraslin: nie zdobyłem tej bramki sam

22 października 2018

Lukas Haraslin w meczu z Piastem wszedł z ławki i zdobył dla Lechii wyrównującą bramkę.
- Nie było to łatwe spotkanie. Dłużej utrzymywaliśmy się w posiadaniu piłki, staraliśmy się grać, Piast natomiast nastawił się na wyprowadzanie kontrataków. Mają w swoim składzie z przodu szybkich zawodników. Czasami mieliśmy z tym problem. Najważniejsze jest jednak, że walczyliśmy do końca i tę bramkę strzeliliśmy. Mogliśmy zdobyć także drugą w końcówce.

- Moją rolą jest pomagać temu zespołowi, dorzucając gole czy asysty. Taka jest rola skrzydłowego. Fajnie, że to wpadło, ale nie zdobyłem tej bramki sam, zdobyła go cała drużyna. Mogę tylko powiedzieć, że mogliśmy jeszcze strzelić drugą, ale ten jeden punkt także jest cenny. Arturowi Sobiechowi i Joao Nunesowi zabrakło niewiele by skierować piłkę do siatki. Nie wpadło teraz, ale mam nadzieję, że w kolejnych spotkaniach będziemy mieli więcej szczęścia.
(raz / lechia.pl) 22 października 2018, 11:26
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013