Gdańsk: niedziela, 26 maja 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

F. Paixao: To bardzo ważne spotkanie dla kibiców

26 października 2018

- To oczywiście derby, inny mecz niż wszystkie, ale dla mnie to przede wszystkim kolejny mecz Ekstraklasy. To bardzo ważne spotkanie dla kibiców, ale my zawsze dajemy z siebie 100% - mówi przed Derbami Trójmiasta Flavio Paixao.
- To niemożliwe, by cały mecz być tylko w polu karnym i czekać na dośrodkowania. Ważna jest praca na boisku. Nie zawsze się strzela, nawet Cristiano Ronaldo czasami ma przerwy. To jest norma. Ważne dla mnie jest to, czego oczekuje ode mnie trener. Jeżeli mam zbyt dużo osób, które podpowiadają, to nie jest to dobre dla mnie.

Przed sobotnim meczem Flavio ma jedną bramkę straty do rekordzisty meczów derbowych jeśli chodzi o bramki - Jerzego Kruszczyńskiego (sześć trafień).

- To piękna sprawa, gratulacje dla Pana Jerzego. Każdy mi powtarza „bramka, bramka, bramka”, ale jeżeli skupiasz się za bardzo na zdobyciu tego gola, to go w końcu nie strzelisz. Liczy się Twoja głowa i praca dla drużyny, a i indywidualnie też będzie dobrze.
(raz / lechia.pl) 26 października 2018, 08:04
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.045