Gdańsk: czwartek, 23 maja 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

F. Mladenović: Jedziemy tam jako lider Ekstraklasy

3 listopada 2018

- Lubię grać ofensywnie, to jest moja piłka. Ale muszę pamiętać o defensywie. Lewa obrona to przede wszystkim bronienie - mówi Filip Mladenović, który w meczu z Arką zaliczył swoją pierwszą asystę w tym sezonie.
- Asysta jest bardzo ważna dla pewności siebie, ale ja mam ją na co dzień. Dla mnie najważniejsze, że byliśmy bardzo dobrze przygotowani przez trenera, a w Ekstraklasie to bardzo ważne. Mamy dużo jakości i to widać na boisku. Dużo pracujemy na treningach i będzie jeszcze lepiej. Wiemy co chcemy osiągnąć, wszystko zależy od nas, jak będziemy grać i trenować.

- Dla mnie najważniejsze jest przygotowanie fizyczne. Wcześniej rok praktycznie nie grałem. Kiedy tu przyjechałem czułem się dobrze, ale wiedziałem, że to nie jest to. Teraz jest bardzo duża różnica. Szczególnie po bardzo dobrych przygotowaniach do sezonu. Zawsze może być lepiej, ale na ten moment jestem zadowolony z tego sezonu. Mecz, trening, regeneracja, mecz. Lubię to. Tak grałem swoje najlepsze sezony. Mogę wtedy dać z siebie bardzo dużo.

W niedzielę Lechia zagra z Lechem Poznań.
- To silna drużyna. Nie zmieniła się za dużo od ostatniego naszego meczu. Mają dobrych zawodników. Musimy to szanować, ale bez bojaźni. Jedziemy tam jako lider Ekstraklasy. Jeśli chcemy dalej być liderem, to takie mecze musimy wygrywać. Nie chcę mówić, że jedziemy po trzy punkty, ale chcemy zrobić swoją prace i wykonać zadania trenera.
(raz / lechia.gda.pl) 3 listopada 2018, 17:23
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.019