Gdańsk: niedziela, 26 maja 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Nunes śpiewał z Polakami Mazurka Dąbrowskiego

5 listopada 2018

Portugalski obrońca Joao Nunes przed meczem śpiewał polski hymn w ramach obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, co nie umknęło oglądającym mecz kibicom i dziennikarzom.
- Rzeczywiście śpiewałem polski hymn i nie robiłem tego na pokaz. Śpiewałem, bo mam szacunek do waszego narodu i wiem, że dla Polaków 100-lecie odzyskania niepodległości to bardzo ważne święto. Nie znam jeszcze całego hymnu, bo jest dosyć długi, ale sporo się już nauczyłem. Słuchałem go, kiedy oglądałem w telewizji mecze waszej reprezentacji, słowa znalazłem w internecie - przyznaje zawodnik Lechii.

W nauce hymnu pomagała mu jego polska dziewczyna. - To ona wytłumaczyła mi, co to za święto i dlaczego jest dla nas takie ważne. Uznałem, że ja też w jakiś sposób powinienem je uczcić - dodaje na koniec Portugalczyk.
(raz / lechia.pl) 5 listopada 2018, 17:05
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.052