Gdańsk: wtorek, 16 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Trenerzy po meczu w PP

7 listopada 2018

Piotr Stokowiec uważa, że dopiero w drugiej połowie Lechia pokazała, że jest ekstraklasową drużyną. Trener Resovii po meczu był zadowolony z postawy swojego zespołu.
Piotr Stokowiec: Jestem zadowolony z tego, że potrafiliśmy się podnieść i odpowiedzieć na tę nieudaną pierwszą połowę. Pokazaliśmy charakter! Resovia notuje ostatnio dobrą serię i nam też postawiła poprzeczkę bardzo wysoko. Grała bardzo mądrze, szczególnie do przerwy. W drugiej połowie zagraliśmy już jednak jak przystało na drużynę ekstraklasową .


Szymon Grabowski (Resovia): Myślę, że dziś oglądaliśmy naprawdę dobry mecz przy licznych kibicach, a wypełniony stadion obiecałem niedawno panu prezydentowi. Na pewno zagraliśmy dobrą pierwszą połowę, mieliśmy kolejne sytuacje i gdyby coś jeszcze wpadło, to może byłoby inaczej. Jednak rozzłościliśmy Lechię, która pokazała klasę .
(ssl / lechia.gda.pl) 7 listopada 2018, 19:36
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.015