Gdańsk: wtorek, 16 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

M. Probierz: Lechia jest stabilna i groźna w ofensywie

8 listopada 2018

Michał Probierz, trener Cracovii, wypowiedział się na konferencji prasowej przed sobotnim meczem z Lechią.
- Żałujemy, że nie wykorzystaliśmy naszych sytuacji w meczu z Miedzią. Elementy, nad którymi pracujemy, zaczynają jednak dobrze funkcjonować. Zdecydowanie poprawiliśmy grę w obronie, teraz czas na poprawę skuteczności. Brakowało nam kropki nad "i", lecz zaczynamy coraz lepiej wyprowadzać ataki - zawodnicy wkładają w to mnóstwo pracy.

Czeka nas trudny pojedynek z zespołem, który jest bardzo stabilny i groźny w ofensywie. Ma silną kadrę, w której nie ma wielu zmian. Te role w piłce szybko się zmienianą. Rok temu Lechia była w innym miejscu, na dole tabeli. Wiąże się to ze stabilnością składu i dłuższe już pracy z nowym trenerem.

Mamy jednak swój plan na to spotkanie. Musimy być agresywni i konsekwentni, zdobywać więcej bramek przy stałych fragmentach gry. Przeciwstawić się Lechii dużą mądrością w grze. Szczęściu trzeba pomóc przez ciężką pracę i będziemy to robić.

Stawiamy powoli na nogi zawodników kontuzjowanych. Hernandez i Cabrera na 99% zagrają w Gdańsku. Dimun i Pik powinni wrócić w przyszłym tygodniu i zwiększyć konkurencję na treningach.

cracovia.pl
(raz / lechia.gda.pl) 8 listopada 2018, 17:42
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.059