Gdańsk: niedziela, 26 maja 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Stokowiec: nie należy patrzeć w tabelę

10 listopada 2018

- Podstawową rzeczą przed spotkaniem z Cracovią jest fakt, że nie należy patrzeć w tabelę, bo to byłoby dużym błędem - powiedział na konferencji prasowej przed spotkaniem z Cracovią trener Biało-Zielonych Piotr Stokowiec.
Lechia przystąpi do meczu z Cracovią jako lider Ekstraklasy.

- Podstawową rzeczą przed spotkaniem z Cracovią jest fakt, że nie należy patrzeć w tabelę, bo to byłoby dużym błędem. My musimy się skupić na tym, jak wygrać ten mecz. Wydaje mi się, że to jest zdecydowanie ważniejsze niż patrzenie na to, kto ile ma punktów. Do tej pory dobrze na tym wychodziliśmy i chcemy pokazać nasze dobre przygotowanie techniczno-taktyczne

- Skupiliśmy się na tym, aby jak najlepiej przygotować się do meczu z Cracovią, która jest niewygodnym przeciwnikiem. W ostatnim czasie notuje dobre wyniki w lidze, nie licząc meczu w Pucharze Polski. Na pewno ambicje drużyny z Krakowa są zdecydowanie większe, Cracovia budowana jest długofalowo. Tabela nas nie zwiedzie.
(raz / lechia.gda.pl) 10 listopada 2018, 08:54
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.055