Gdańsk: czwartek, 23 maja 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Nunes: Dziękowali za wygraną i udział w końcowej akcji

12 listopada 2018

Joao Nunes już trzeci sezon z rzędu występuje w Lechii Gdańsk. Sylwetkę obrońcy zaprezentował "Przegląd Sportowy".
[fragmenty]

Mówi, że chciałby trafić do Bundesligi albo LaLiga. Na razie jest jednak w Lechii. Na początku tego sezonu był rezerwowym, bo trener Piotr Stokowiec na prawej obronie stawiał na młodego Karola Filę. Nunes odzyskał jednak miejsce w składzie, a w ostatnich derbach Trójmiasta z Arką wziął udział w akcji, po której gospodarze strzelili w końcówce gola na 2:1.

– U nich na boisku pojawił się Karol Danielak. Zajął miejsce na prawej obronie. To szybki piłkarz, ale niski. Wcześniej, gdy dośrodkowywałem piłkę w pole karne Arki, wybijali ją środkowi obrońcy. Powiedziałem więc Lukašowi Haraslinowi, by wbiegał na długi słupek. Lukaš zszedł z boiska, zastąpił go Kuba Arak i po mojej wrzutce to właśnie on wygrał pojedynek główkowy z Danielakiem, dzięki czemu Flavio strzelił gola – opisuje Nunes.

W tygodniu przed meczem miał okazję po raz kolejny przekonać się, jak ważne dla kibiców są mecze z Arką. – Gdy tylko ktoś w Gdańsku poznawał mnie na ulicy, krzyczał: „Derby dla Trójmiasta!”. Po meczu z kolei kibice mnie często zatrzymywali. Dziękowali za wygraną, niektórzy też za udział przy decydującej akcji. Miło, że pamiętali, jak wyglądała końcówka – kończy obrońca.

Cały artykuł
(raz / Przegląd Sportowy) 12 listopada 2018, 15:03
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.006