Gdańsk: niedziela, 26 maja 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Trenerzy o meczu Lechia Gdańsk - Cracovia

11 listopada 2018

Wypowiedzi trenerów Michała Probierza i Piotra Stokowca po meczu Lechia Gdańsk - Cracovia.
Michał Probierz: Trener zbiera doświadczenie przez cały czas. Takiej serii niewykorzystanych rzutów karnych jeszcze nie widziałem. To już piąta nietrafiona jedenastka w tym sezonie licząc mecze sparingowe. Szkoda, bo zagraliśmy dobre spotkanie. Graliśmy konsekwentnie i nie zostawialiśmy rywalom wiele miejsca. Niestety w drugiej połowie daliśmy Lechii dwie lub trzy sytuacje na odbudowanie się i to się zemściło w końcówce. Haraslin zrobił różnicę, a Kuciak wybronił dzisiaj gospodarzom mecz. Musimy przyjąć tę porażkę. Jest to trudne, bo wydawało się, że powoli się odbijamy. Będziemy pracować dalej, zwłaszcza nad skutecznością.

Piotr Stokowiec: - To nie był mecz pod taką kontrolą jak zawsze. Wynika to z kilku rzeczy. To koszty tego tygodnia, gdy graliśmy puchar. Graliśmy dziś wolniej i bardziej przewidywalnie. Trzeba docenić też dobrą dyspozycję Cracovii, która fizycznie była dobrze przygotowana i dobrze operowała piłką. Próbowaliśmy korygować grę zmianami. Trzeba mieć szczęście, a ono jest wtedy, gdy okazja spotka się z przygotowaniem. Byliśmy dziś konsekwentni. Wytrwaliśmy w tej konsekwencji do końca. Nie chcę wszystkiego zrzucać na szczęście, bo byliśmy wytrwali

Wideo: Konferencja po meczu Lechia - Cracovia
(raz / lechia.gda.pl) 11 listopada 2018, 11:49
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.034