Gdańsk: niedziela, 26 maja 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Burliga: O wygranej Lechii przesądza jeden gol

21 listopada 2018

Siłą Lechii jest wyrafinowany futbol - mówi obrońca Jagiellonii Łukasz Burliga.
Rzeczywiście, wszystkie znaki wskazują na wielkie widowisko, w którym spotkają się dwie najlepsze drużyny tych rozgrywek. Dobrze gramy na wyjazdach i mam nadzieję, że dobrą passę potrzymamy też w Trójmieście -

- Lechia zawsze miała potencjał na dobre granie, natomiast niespodziewałem się, że akurat w tym sezonie będą wiodącą siłą ligi i liderem po jesiennej części sezonu. Wypada im tylko pogratulować, ale nie obawiamy się wyprawy na gdański stadion

- Siłą Lechii jest wyrafinowany futbol. W tamtym sezonie grali bardziej otwarcie, co nie do końca przekładało się na dobre wyniki. W założeniu ich gra nie musi wyglądać ładnie dla oka, ale ma być skuteczna i tak rzeczywiście jest. O wygranej Lechii w wielu spotkaniach przesądza jeden gol. Błąd może więc okazać się bardzo kosztowny.

Cały artykuł
(raz / Ekstraklasa.net) 21 listopada 2018, 17:27
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013