Gdańsk: wtorek, 1 grudnia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Dariusz Michalczewski spotkał się z piłkarzami Lechii

22 listopada 2018

Były zawodowy mistrz świata w boksie Dariusz Michalczewski spotkał się z piłkarzami Lechii Gdańsk.
Dariusz Michalczewski odwiedził Biało-Zielonych i podzielił się swoją wiedzą i doświadczeniami.

- Często żeby lepiej zobrazować zagadnienie psychologiczne o którym rozmawiamy, używam przykładów sportowców z innych dyscyplin, pokazuje filmy biograficzne zawodników albo przytaczam historie piłkarzy, którzy pokonywali różne trudności na swojej drodze. Tym razem postanowiliśmy zrobić coś zupełnie innego - mówi psycholog sportu pracujący z Biało-Zielonymi Paweł Habrat.

- Wspólnie z trenerem i sztabem postanowiliśmy przygotować dla zawodników niespodziankę, jaką było zaproszenie wybitnego sportowca, pięściarza i osoby silnie związanej z Gdańskiem - Dariusza Michalczewskiego.

Popularny "Tygrys" to były mistrz świata zawodowców federacji WBO, WBA, IBF w kategorii półciężkiej, WBO w kategorii junior ciężkiej i mistrz Europy amatorów w kategorii półciężkiej. Michalczewski był także niepokonanym bokserem przez 12 lat.

WIDEO Z MICHALCZEWSKIM
(raz / lechia.gda.pl) 22 listopada 2018, 19:08
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.040