Gdańsk: niedziela, 26 maja 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Stokowiec: rejestrujemy na bieżąco co nam potrzeba

24 listopada 2018

- Piłkarze otrzymali trzy dni wolnego w tej przerwie, by odpocząć, ale też solidnie popracowaliśmy - powiedział trener Lechii Gdańsk Piotr Stokowiec przed meczem z Jagiellonią.
- Cieszę się, że zawodnicy dostrzegli różnicę, jeśli chodzi o aspekty motoryczne. Piłkarze otrzymali trzy dni wolnego w tej przerwie, by odpocząć, ale też solidnie popracowaliśmy. Inne obciążenia, inna objętość i zawodnicy to czują i widzieli. Nie ma potrzeby w tym okresie, by budować formę. My chcieliśmy podtrzymać, to co mamy. Pierwszy raz nie graliśmy gry kontrolnej, bo rejestrujemy na bieżąco co nam potrzeba i to realizowaliśmy, by się optymalnie przygotować do tej końcówki rundy.

- My jako sztab szkoleniowy mamy z tyłu głowy kolejne spotkania, dlatego pracujemy w odpowiednim rytmie. Rzeczywiście jednak to co tu i teraz jest dla nas najważniejsze. Teraz skupiamy się na Jagiellonii, a potem gdy dojdzie dynamika meczów związana z Pucharem Polski, to będziemy się martwić.

Wideo: Konferencja przed meczem Lechia - Jagiellonia
(raz / lechia.gda.pl) 24 listopada 2018, 07:57
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.032