Gdańsk: niedziela, 26 maja 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

F. Paixao: uważam, że Lechia jest mocniejsza

24 listopada 2018

Flavio Paixao ma na swoim koncie już 60 bramek w ekstraklasie. Pierwszą strzelił przeciwko Jagiellonii o czym mówi w rozmowie z Super Expressem
„Super Express”: - Nie samą piłką żyjesz, otworzyłeś niedawno biuro nieruchomości w Portugalii. To więcej strzeliłeś goli w tym sezonie, czy sprzedałeś domów?
Flavio Paixao: - Jest 10:2 (śmiech). W tym sezonie Ekstraklasy strzeliłem 10 goli, a w tym czasie sprzedałem dwa domy. Ale moja firma mocno się rozwija, to również wynajem apartamentów itd. Mówiąc krótko: i na boisku, i poza nim wiedzie mi się znakomicie. Oby tak dalej.

- Masz już 60 goli w Ekstraklasie, tylko o jednego mniej niż twój brat Marco. Pamiętasz pierwsze trafienie w Polsce?
- No pewnie! To było na stadionie Jagiellonii. Potem, w Gdańsku, ustrzeliłem z nimi hat tricka, wygraliśmy bodaj 5:1. Dobrze mi się gra z Jagiellonią, ale… Mój pierwszy gol u nich padł wtedy, gdy budowali stadion. W tym samym czasie budowali też drużynę. W mojej opinii z roku na rok są coraz lepsi, dlatego niedzielny mecz jest dla nas najważniejszy w sezonie, a porównywanie ich z poprzednimi naszymi meczami nie ma większego sensu, bo i oni, i my mamy nowy skład. Szanuję ich, ale uważam, że Lechia jest mocniejsza. Musimy to jednak pokazać na boisku i zgarnąć trzy punkty. Ostatni nasz występ z Cracovią pokazał, że nie zawsze będzie łatwo, ale zawsze trzeba być zdeterminowanym i do końca wierzyć.

Cała rozmowa w Super Expressie
(raz / lechia.gda.pl) 24 listopada 2018, 21:22
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013