Gdańsk: niedziela, 26 maja 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Stokowiec: Nie przyszli na stadion niech żałują

25 listopada 2018

- Niech żałują ci, którzy nie przyszli dzisiaj na stadion - od tych słów rozpoczął pomeczową konferencję trener Piotr Stokowiec.
- Byliśmy świadkami fantastycznego widowiska i ten wynik był otwarty do końca. Cieszę się, że zagraliśmy skutecznie. Należy docenić rywala, bo Jagiellonia pokazała też, że jest dobrą drużynę i dzięki nim stworzyliśmy dobre widowisko. Jest pięknie jeśli chodzi o tabelę. Osiągnęliśmy duży sukces.

- Cieszę się, że zawodnicy dostrzegli różnice pod względem motorycznym. Odpoczęliśmy, było kilka dni przerwy i popracowaliśmy solidnie, na innych natężeniach niż wcześniej. Nie ma potrzeby w tym okresie budowania formy, trzeba ją podtrzymać. Po raz pierwszy nie mieliśmy też gry kontrolnej. Chcieliśmy się optymalnie przygotować do końcówki, w tym do meczu z Jagiellonią, bo wiemy jaką ma wagę.

- Jako sztab szkoleniowy mamy z tyłu głowy pozostałe spotkania i pracujemy w odpowiednim rytmie. To, co tu i teraz jest najważniejsze. Później dynamika spotkań, intensywność - będziemy się tym zajmować w przyszłości. Zobaczymy jaki będzie skład osobowy. Teraz najważniejsza jest Jagiellonia. Zdajemy sobie sprawę jak może wyglądać tabela, ale od samego patrzenia na nią punktów nie przybędzie. Skupiamy się by rozegrać dobry mecz i wypełnić założenia z tym trudnym przeciwnikiem. Czas na spoglądanie w tabelę jeszcze przyjdzie. Teraz skupiamy się na solidnej pracy i grze w bieżącym meczu.

- Cały czas pracujemy tak samo. To bardzo niewymierne i trudno oczekiwać, czy przyniesie skutki. Bazujemy na pewnych standardach pracy i oczekiwaniach wobec siebie. Zawodnicy pracują ciężko i trudno mi w tej chwili zadeklarować co przyniesie efekt. Po zwycięstwach też wyciągamy wnioski i widać to po nas, czy po wypowiedziach zawodników. Nie przemawia przez nas pycha i nie uważamy że jesteśmy na szczycie. Trzeba podchodzić do tych spotkań z należytą koncentracją. Pracujemy solidnie i liczymy na efekty. W wielu momentach fortuna była po naszej stronie, ale nie można zrzucać wszystkiego na szczęście. Jesteśmy jednością, drużyna trzyma się razem i chcemy to utrzymać. Przed nami sześć bardzo ważnych meczów, a dla niektórych jak Lukas Haraslin była to pierwsza szansa na odpoczynek. Dotykają nas absencje kartkowe i kontuzje, ale nie robimy z tego alibi. Gramy zawodnikami, którzy są do tego gotowi i przynosi to efekty.
(raz / SportoweFakty.pl) 25 listopada 2018, 22:43
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.036