Gdańsk: niedziela, 26 maja 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Gra menedżera, plotka czy fakt?

27 listopada 2018

Michał Pazdan może trafić z Legii Warszawa do Lechii Gdańsk - poinformował Tomasz Włodarczyk w "Magazynie Ekstraklasy".
Z tego co wiem, prezes Lechii Gdańsk przebywa za granicą. Na razie nie chcę wypowiadać się na temat transferu. Może po jego powrocie będę mógł powiedzieć więcej - przyznał Mariusz Piekarski, menedżer Pazdana w rozmowie ze Sport.pl

Temat transferu Michała Pazdana za granicę ciągnie się od Euro 2016. Wtedy Legia Warszawa oczekiwała za niego 2,5 miliona euro, a o reprezentanta Polski pytały kluby z Niemiec, Turcji, a nawet Włoch i Hiszpanii. Ostatecznie do transferu nie doszło.

Teraz 31-letni obrońca stracił miejsce w pierwszym składzie Legii Warszawa i nie dostaje powołań do reprezentacji Polski.

U trenera Ricardo Sa Pinto Pazdan zagrał w czterech meczach Legii, a na murawie spędził 311 minut. Portugalczyk stawia na innych piłkarzy. Sytuacji Pazdana nie poprawiają również problemy ze zdrowiem.

Dlatego na razie trudno ocenić czy te medialne spekulacje to jakaś gra prowadzona przez jego menedżera, zasłyszana gdzieś i powtórzona plotka czy faktycznie jakieś negocjacje są lub będą prowadzone....
(ssl / lechia.gda.pl) 27 listopada 2018, 22:54
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.038