Gdańsk: niedziela, 26 maja 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Kto w bramce na mecz ze Śląskiem Wrocław?

28 listopada 2018

Trener Piotr Stokowiec w ostatnich miesiącach doczekał się dwóch równorzędnych bramkarzy w drużynie. Kto zagra w meczu Lechii ze Śląskiem?
W ostatnim spotkaniu z Jagiellonią w miejscu pauzującego za żółte kartki Dusana Kuciaka w bramce zagrał Zlatan Alomerović, który za swoją grę trafił do jedenastki kolejki.

Czy Dusan Kuciak wróci do bramki?
- To nie jest pytanie do mnie. Oprócz jednego meczu w którym nie mogłem zagrać z powodu kartek, a jestem przygotowany do każdego meczu w 100% i trener decyduje kogo wystawia - mówi Kuciak

- Nie jest jeszcze ustalone kto stanie w bramce. Cieszymy się, że mamy dwóch dobrych bramkarzy. Mamy kłopot bogactwa, obaj posiadają wysoki poziom sportowy. Rywalizacja trwa. Zobaczymy na kogo zdecyduje się trener we Wrocławiu - mówi na konferencji trener Jarosław Bieniuk.
(raz / lechia.gda.pl) 28 listopada 2018, 17:21
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.060