Gdańsk: czwartek, 23 maja 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

J. Bieniuk: Nie będzie widowiska. Mamy swój styl gry

28 listopada 2018

- Nie chcemy tracić goli. Mam nadzieję, że przyjedziemy do Gdańska z czystym kontem - mówił przed meczem ze Śląskiem trener Jarosław Bieniuk.
- Śląsk jest drużyną nieobliczalną. Potrafi wygrać 4:0 z Jagiellonią Białystok, żeby za chwilę przegrać bądź zremisować. Czeka nas na pewno bardzo ciężkie spotkanie, bo Śląsk ma dobrych zawodników w swoich szeregach. W pierwszym meczu zremisowaliśmy z nimi na własnym boisku 1:1, więc jedziemy do Wrocławia w pełni skoncentrowani i zmobilizowani. Spodziewamy się bardzo trudnego spotkania i skupiamy się tylko na tym meczu, bo łatwiej nam tak pracować. Cieszymy się oczywiście z miejsca w tabeli, ale myślimy tylko o najbliższej kolejce.

- W tych dwóch ostatnich meczach byliśmy zadowoleni z naszej gry, ale trzeba przyznać, że rywale też zagrali dobre spotkania.

- Nie chcemy tracić goli. Mam nadzieję, że przyjedziemy do Gdańska z czystym kontem. Nad tym pracujemy. Nie chcemy tworzyć jakoś specjalnie wielkiego widowiska. Mamy swój styl gry. Wiemy na co nas stać, wiemy czego się spodziewać po Śląsku i będziemy się starali zaprezentować swój styl.
(raz / lechia.gda.pl) 28 listopada 2018, 17:41
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.054