Gdańsk: sobota, 15 grudnia 2018

Śląsk - Lechia 0:2! Pierwszy wygrana od 2010 r.!

30 listopada 2018

W 17. kolejce ekstraklasy Lechia wygrała ze Wrocławiu ze Śląskiem 2:0 po bramkarz Michała Nalepy i Lukasa Haraslina.
ŚLĄSK WROCŁAW - LECHIA GDAŃSK 0:2 (0:2)
Michał Nalepa 15, Lukáš Haraslín 25

Śląsk: 1. Jakub Wrąbel - 28. Łukasz Broź, 3. Piotr Celeban, 14. Wojciech Golla, 4. Đorđe Čotra - 25. Damian Gąska, 32. Igors Tarasovs (89, 23. Mateusz Radecki), 31. Maciej Pałaszewski (72, 10. Farshad Ahmadzadeh), 29. Arkadiusz Piech (69, 15. Daniel Szczepan), 16. Róbert Pich - 9. Marcin Robak.

Lechia: 1. Zlatan Alomerović - 19. Karol Fila (80, 5. Steven Vitória), 25. Michał Nalepa, 26. Błażej Augustyn, 22. Filip Mladenović - 27. Rafał Wolski (82, 18. Jakub Arak), 6. Jarosław Kubicki, 35. Daniel Łukasik, 36. Tomasz Makowski, 17. Lukáš Haraslín (90, 11. Konrad Michalak) - 28. Flávio Paixão.

żółte kartki: Tarasovs, Szczepan - Nalepa, Fila, Wolski, Flávio Paixão.

sędziował: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).
widzów: 6860.

Mecz przerwany w 67. minucie na 7 minut z powodu niewłaściwego zachowania kibiców.
(raz / lechia.gda.pl) 30 listopada 2018, 19:56

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.