Gdańsk: czwartek, 23 maja 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Stokowiec: Odnieśliśmy cenne i zasłużone zwycięstwo

1 grudnia 2018

Skupialiśmy się na swoich zadaniach i myślę, że je wypełniliśmy i było to widać na boisku - mówił po meczu ze Śląskiem trener Lechii Piotr Stokowiec.
Piotr Stokowiec (trener Lechii): Zagraliśmy tak, jak chcieliśmy, byliśmy zdyscyplinowani, dobrze zorganizowani, konsekwentni i do tego agresywni. To, że mamy jakość, wiedziałem. Cieszę się, że tak się skończyło, bo to nie był łatwy mecz, ale kontrolowaliśmy go w określony sposób, w taki, jaki chcieliśmy grać. Nie deprecjonując Śląska, bo uważam, że to dobra drużyna. Odnieśliśmy cenne i zasłużone zwycięstwo.

Uczulał pan swoich zawodników, że Śląsk ma dziury w obronie?
- Sezon na uczulenia się skończył. Bardziej skupialiśmy się na sobie, nie chciałbym mówić na temat przeciwnika. Śląsk pokazał, że jest nieobliczalny i na pewno nikogo i niczego nie zlekceważyliśmy. Skupialiśmy się na swoich zadaniach i myślę, że je wypełniliśmy i było to widać na boisku.

Ale chyba można powiedzieć, że mieliście trochę szczęścia.
- Sprowadzanie do szczęścia jest krzywdzące dla mojej drużyny. Gra się na bramki, nie poprzeczki. W nomenklaturze piłkarskiej strzał w poprzeczkę to strzał niecelny.

źródło: slasknet
(raz / lechia.gda.pl) 1 grudnia 2018, 09:06
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.072