Gdańsk: niedziela, 19 maja 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Legia Warszawa chce Lukasa Haraslina

5 grudnia 2018

"Przegląd Sportowy" informuje, iż na celowniku Legii Warszawa znalazł się Lukas Haraslin. Czy słowacki skrzydłowy będzie kolejnym transferem na linii Lechia - Legia.
W sierpniu oba kluby dokonały wymiany transferowej. Do Gdańska trafił Konrad Michalak, a przeciwnym kierunku podążył Paweł Stolarski.

W środowym "Przeglądzie Sportowym" znajdziemy informację:

Z naszych ustaleń wynika, że w stolicy wytypowano dwóch idealnych kandydatów do wzmocnienia zespołu na bokach pomocy – to Lukáš Haraslín i Arvydas Novikovas.

I znów, nie długo trzeba główkować, aby stworzyć ranking najlepszych zawodników do wyciągnięcia z ekstraklasy, żeby zrobić wrażenie na kibicach. Słowak to dziś jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy piłkarz ligi. Jest motorem napędowym Lechii Gdańsk – liderującej w tabeli i mającej pięć punktów przewagi nad Legią. Chciałaby osłabiać się, gdy pojawiła się szansa na rozegranie historycznego sezonu?

22-letni pomocnik ma ważny kontrakt do czerwca 2020 roku. Jest młody. Można więc przypuszczać, że jeśli miałby gdzieś odchodzić to niekoniecznie do Warszawy. Jest w takim wieku, że to łakomy kąsek dla zagranicznych klubów mogących za niego zapłacić kilka milionów euro


Haraslin dotychczas występował w młodzieżowej reprezentacji Słowacji. Barwy Lechii reprezentuje od sezonu 2015/16.
(raz / Przegląd Sportowy) 5 grudnia 2018, 09:30
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.016