Gdańsk: środa, 22 maja 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Stokowiec: Gratulujemy i czekamy w ekstraklasie

6 grudnia 2018

Piotr Stokowiec był zaskoczony grą Termaliki Nieciecza i jej niską pozycją w tabeli ekstraklasy.
- Sam jestem zaskoczony, że Termalica tak dobrze grała i operowała piłką, a jest tak nisko w tabeli. Ale końcówka rundy pokazuje, że idzie tu wszystko w dobrym kierunku. Wielu zawodników prezentuje poziom Ekstraklasy i dziś czuliśmy się, jakbyśmy grali mecz w Ekstraklasie. Szkoda trochę, że straciliśmy bramkę na 2:1, to trochę wybiło nas z szyków. Lepiej powinniśmy to kontrolować mając 2:0 i przewagę jednego zawodnika, lepiej utrzymywać się przy piłce, ale wiemy, że przeciwnik nie ma już w takiej chwili nic do stracenia i tak to wyglądało. Moja drużyna „wyciska” w tym sezonie maksimum. Chodziło nam o awans do kolejnej rundy i ten awans mamy, z czego się bardzo cieszę. Teraz myślimy o kolejnym spotkaniu z Legią Warszawa i do niego będziemy się przygotowywać. Gratuluję Termalice bardzo dobrej postawy i czekamy na nich w Ekstraklasie, bo myślę, że to klub i drużyna, która zasługuje, by wrócić do Ekstraklasy.

Piotr Stokowiec odniósł się także do gry Tomasza Makowskiego, który w każdym z trzech pucharowych meczów wychodził w pierwszym składzie, a z Termalicą strzelił bramkę na 2:0.

- Wiem, że on rośnie i gdyby nie kontuzja i nie w pełni przepracowany okres przygotowawczy, to pewnie by częściej wchodził, ale ja nie opieram się na wrażeniach, ale na swoich przekonaniach.
(raz / lechia.gda.pl) 6 grudnia 2018, 14:01
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.073