Gdańsk: poniedziałek, 17 czerwca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Plan przygotowań drużyny rezerw i U-19

3 stycznia 2019

7 stycznia do zajęć powrócą piłkarze drużyn rezerw Lechii Gdańsk i U-19, którzy do startu rundy wiosennej będą przygotowywać się na trójmiejskich obiektach.
Na początku Biało-Zieloni odbędą dwudniowe badania, a potem rozpoczną treningi. Styczeń i luty będzie dla naszych zawodników bardzo pracowitym czasem. Powrót na boiska ligowe przewidziany jest w pierwszy weekend marca, wówczas rozgrywki w 2019 zainauguruje zespół Lechii występujący w IV Lidze.

Nasze drużyny w okresie przygotowawczym rozegrają osiem sparingów z bardzo wymagającymi rywalami. W gronie przeciwników znalazły się cztery zespoły występujące w trzeciej lidze, m.in. Radunia Stężyca, Chemik Bydgoszcz czy KP Starogard Gdański. Wszystkie mecze towarzyskie mają zostać rozegrane na trójmiejskich obiektach sportowych - siedem na sopockim Ogniwie i jeden na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni. Możliwe jest jednak rozegranie części spotkań pod balonem przy ulicy Meissnera w Gdańsku, gdyby warunki pogodowe na zewnątrz nie pozwalały na grę.

Plan sparingów drużny rezerw i U19:
26 stycznia: Bałtyk Gdynia
2 lutego: Radunia Stężyca
6 lutego: Zatoka Braniewo
9 lutego: Pomezania Malbork
9 lutego: FA Wrocław U18
16 lutego: Chemik Bydgoszcz
16 lutego: Sokół Zblewo
23 lutego: KP Starogard Gdański
(raz / lechia.pl) 3 stycznia 2019, 20:58
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.028