Gdańsk: poniedziałek, 24 czerwca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Smolarow na stażu w Portugalii

8 stycznia 2019

Od 28 grudnia do 5 stycznia drugi trener Lechii Łukasz Smolarow przebywał na stażu szkoleniowym w drużynie Vitorii Setubal w Portugalii.
- W Portugalii nie ma przerwy w rozgrywkach. Portugalscy trenerzy mają swoją dobrą markę w Europie. Jest to mój kolejny staż tutaj, wcześniej byłem między innymi w Sportingu Braga, Estoril czy FC Porto - tłumaczy w rozmowie z lechia.pl asystent Piotra Stokowca..

Vitorai Setubal zajmuje obecnie 12. miejsce w lidze portugalskiej. Zespół prowadzi Lito Vidigal pracujący wcześniej m.in. w Maccabi Tel-Awiw czy Belenenses.

- Obejrzałem dwa mecze Vitorii, jeden pucharowy przeciwko Sportingowi Braga, a drugi ligowy w Porto przeciwko Boaviście. Oglądam treningi oraz mam możliwość porozmawiania z trenerami pierwszej drużyny- dodaje na koniec Smolarow.
(pd / lechia.pl) 8 stycznia 2019, 06:00
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.035