Gdańsk: poniedziałek, 24 czerwca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Lechia z Arką polecą razem do Turcji

9 stycznia 2019

Wspólny lot szykuje się dla piłkarzy Lechii Gdańsk i Arki Gdynia. Obie drużyny udadzą się tym samym samolotem do Turcji.
Lechia i Arka zaplanowały obozy zimowe w Turcji w tym samym terminie. Tak się złożyły, że oba trójmiejskie klubu udadzą się na zgrupowanie tym samym samolotem.

- To prawda, że lecimy na obóz tym samym samolotem, ale to czysty przypadek i nie było tutaj żadnego porozumienia między klubami - wyjaśnia Patryk Siedliński, rzecznik prasowy Lechii, w rozmowie z "Dziennikiem Bałtyckim".

- Nie było żadnych uzgodnień. Tak, słyszałem, że Lechia leci do Turcji tym samym samolotem, co my. A powrót? My wracamy 2 lutego. A Lechia? Też? No to pewnie również tym samym samolotem - powiedział Paweł Bednarczyk, menedżer Arki.
(greg / lechia.gda.pl) 9 stycznia 2019, 18:22
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.032