Gdańsk: piątek, 22 stycznia 2021
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Rodzina Lechii i polska piłka składają kondolencje

14 stycznia 2019

Biało-zielona społeczność po tragicznej śmierci Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza składa kondolencje i wyrazy współczucia rodzinie zmarłego.
Piotr Nowak (trener Lechii w latach 2016-2017):
Odszedł niesamowicie otwarty, pozytywny i pogodny człowiek z którym przez wiele godzin dyskutowaliśmy o Lechii, piłce nożnej i życiu. Zamach na życie i zabójstwo Prezydenta Pawła Adamowicza to niewyobrażalna tragedia dla rodziny, nas wszystkich i Gdańska. R.I.P Mr. President

Lechia Gdańsk SA:
Dziś zmarł Paweł Adamowicz, prezydent @gdansk. Klub pragnie złożyć rodzinie oraz najbliższym wyrazy głębokiego współczucia oraz najszczersze kondolencje.

Mateusz Bąk:
Żegnaj Prezydencie😢 ja osobiście dziękuje Ci za każdy dzień prezydentury. Lechia odradzała się również z Twoją pomocą.

Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk Lwy Północy: Z głębokim i szczerym żalem kibice Lechii przyjmują informację o tragicznej śmierci Prezydenta Miasta Gdańska Pawła Adamowicza.

Paweł Adamowicz, szczególnie w pierwszych latach odbudowy naszej Lechii od A-klasy, okazał ogromne wsparcie naszemu Klubowi. To właśnie jego decyzje miały kluczowy i kolosalny wpływ na to, że Lechia wyszła z wieloletniego marazmu i w tej chwili walczy o Mistrzostwo Polski. To bardzo smutny dzień dla gdańskiej piłki.

W tym miejscu chcemy złożyć Rodzinie i bliskim Prezydenta wyrazy współczucia. Zapewniamy o naszej o modlitwie za jego duszę.

Cała Lechia zawsze razem!


Ekstraklasa SA:
Składamy najszczersze wyrazy współczucia rodzinie oraz najbliższym Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza – wielkiego przyjaciela piłki nożnej oraz oddanego kibica Lechii Gdańsk. Nie ma słów, które oddałyby smutek po tragicznym w skutkach ataku podczas finału WOŚP.

PZPN:
PZPN z ogromnym smutkiem i żalem przyjął informację o śmierci Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska, wielkiego przyjaciela polskiego sportu, a zwłaszcza piłki nożnej.

Niech spoczywa w pokoju! Rodzinie i bliskim składamy najszczersze wyrazy współczucia.
(raz / lechia.gda.pl) 14 stycznia 2019, 18:34
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.035