Gdańsk: sobota, 17 sierpnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Prezes Lechii o zimowym okienku transferowym

16 stycznia 2019

Lechia zimą jeszcze nie wzmocniła się żadnym piłkarzem. Zimowe okienko transferowe komentuje dla "Przeglądu Sportowego" prezes Lechii Adam Mandziara.
- W sprawie transferu Lukaša Haraslina na stole nie leży żadna oferta. Wcale nie jest tak, że musimy go teraz sprzedawać. Jeśli ktoś zaproponuje duże pieniądze - to do dobrze. Jeśli będzie grał u nas do końca sezonu - też dobrze – mówi dla "Przeglądu Sportowego" prezes Mandziara.

Lechia zimą jeszcze nie wzmocniła się żadnym piłkarzem. – Sporządziliśmy listę kandydatów, lecz na razie w związku z tym nie wykonujemy żadnych ruchów. Bardzo możliwe, że będziemy wiosną grać w obecnym składzie. Mamy dobrą drużynę, jesteśmy liderem. Presję to mają inne kluby, żeby się wzmocnić

Cały artykuł
(raz / Przegląd Sportowy) 16 stycznia 2019, 19:01
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.054