Gdańsk: sobota, 24 sierpnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

J. Bieniuk: To był bardzo wartościowy test

29 stycznia 2019

Lechia w poniedziałek przegrała z duńskim Odense 0:2 podczas zgrupowania w Turcji. Spotkanie na łamach oficjalnej strony podsumował członek sztabu Jarosław Bieniuk.
- Odense to był wymagający rywal, dobrze zorganizowany pod względem taktycznym, mocny fizycznie i posiadający kilku bardzo dobrych zawodników w swoich szeregach. Myślę, że po tym spotkaniu mamy materiał do analizy w kontekście spotkań Ekstraklasy w 2019 roku.

- Było dziś widać trochę zmęczenie w drużynie, ale kilku zawodników zaskoczyło na plus. Filip Dymerski grał dziś bez kompleksów, pokazując dobrą i solidną grę. Oczywiście trener sprawdził także innych zawodników wchodzących do pierwszego zespołu. Ćwiczyliśmy również różne ustawienia. To był bardzo wartościowy test i dobry sparingpartner.

WIDEO Z WYPOWIEDZIĄ JAROSŁAWA BIENIUKA
(raz / lechia.pl) 29 stycznia 2019, 17:28
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.007