Gdańsk: sobota, 17 sierpnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Hapal: Haraslin powinien zostać w Gdańsku

31 stycznia 2019

Selekcjoner reprezentacji Słowacji Pawel Hapal uważa, że Lukas Haraslin powinien najbliższe miesiące zostać w Gdańsku.
[fragmenty rozmowy z "Przeglądu Sportowego]

W kadrze Słowacji ostatnio zabrakło zawodników z naszego kraju. Najbliższy powołania jest pewnie Lukaš Haraslin z Lechii. Ma za sobą bardzo udaną rundę, ale jeszcze nie zadebiutował w kadrze. Ostatnio znalazł się tylko na liście rezerwowych.

Pawel Hapal: Na pewno będziemy go oglądać, bo zrobił duży postęp. Bardzo dobrze gra w Lechii. Występował w naszej reprezentacji do lat 21, teraz jest w szerokiej kadrze. Ma szansę na powołania w marcu. Miał udaną jesień, ale inni nasi zawodnicy też dobrze grali. Mamy dużo klasowych skrzydłowych. Poza tym on teraz leczy uraz, zobaczymy, w jakiej formie będzie w lutym.


Haraslin wzbudza duże zainteresowanie innych klubów. Uważa pan, że lepiej dla niego, by już teraz odszedł do mocniejszego zespołu?

- Uważam, że powinien zostać w Gdańsku. Pamiętajmy, że wcześniej miał poważną kontuzję kolana, nie grał pół roku. Doszedł jednak do siebie i dobrze grał w Lechii jesienią. Wolałbym więc, aby dalej występował w tym klubie. Gdyby odszedł, w nowym miejscu musiałby zaczynać od zera. Ale nie mogę podejmować decyzji za niego.

Całą rozmowa w "Przeglądzie Sportowym"
(raz / Przegląd Sportowy) 31 stycznia 2019, 09:33
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013